Your browser does not support JavaScript!

הקרנות חודשיות

חודש קודם
דצמבר 2014
חודש הבא
מיין לפי:    א-ב      תאריך
יום שני,
1.12.2014
השקר הטוב 19:00 סינמטק 1
יום שני,
1.12.2014
האסטרטגיה של העכביש 19:00 סינמטק 2
יום שני,
1.12.2014
הגרמני הרך 21:00 סינמטק 2
יום שני,
1.12.2014
הדרך לגיהנום 21:30 סינמטק 1
יום שלישי,
2.12.2014
אחינו האידיוט 19:00 סינמטק 1
יום שלישי,
2.12.2014
צל בבגדד 19:00 סינמטק 2
יום שלישי,
2.12.2014
השקר הטוב 21:00 סינמטק 1
יום שלישי,
2.12.2014
המזל הפוזל 21:15 סינמטק 2
יום רביעי,
3.12.2014
יונה 18:45 סינמטק 1
יום רביעי,
3.12.2014
לא יכולה בלי זה 19:00 סינמטק 2
יום רביעי,
3.12.2014
נרקיס שחור 21:00 סינמטק 2
יום רביעי,
3.12.2014
הדרך לגיהנום 21:30 סינמטק 1
יום חמישי,
4.12.2014
השקר הטוב 16:45 סינמטק 1
יום חמישי,
4.12.2014
הדרך לגיהנום 19:00 סינמטק 1
יום חמישי,
4.12.2014
האל הנעדר: עמנואל לוינס וההומניזם של האדם האחר 19:00 סינמטק 2
יום חמישי,
4.12.2014
שעת מבחן 21:00 סינמטק 2
יום חמישי,
4.12.2014
דיפלומטיה 21:30 סינמטק 1
יום שישי,
5.12.2014
קורס: אשת האופה 10:30 סינמטק 2
יום שישי,
5.12.2014
מנפאואר 14:00 סינמטק 1
יום שישי,
5.12.2014
דיפלומטיה 22:00 סינמטק 1
יום שישי,
5.12.2014
הגרמני הרך 22:00 סינמטק 2
שבת,
6.12.2014
טנגו מאסטרו: חייו של המוסיקאי אסטור פיאצולה 11:00 סינמטק 1
שבת,
6.12.2014
הטירה הנעה 11:15 סינמטק 3
שבת,
6.12.2014
מנפאואר 17:00 סינמטק 1
שבת,
6.12.2014
דודסקאדן 18:00 סינמטק 2
שבת,
6.12.2014
דיפלומטיה 19:00 סינמטק 1
שבת,
6.12.2014
מר טרנר 21:00 סינמטק 1
שבת,
6.12.2014
איפה אלה־קרי ומה קרה לנוריקו־סאן? 21:00 סינמטק 2
יום ראשון,
7.12.2014
קורס: אהבה פלפל וקינמון 10:00 סינמטק 1
יום ראשון,
7.12.2014
אהבה היא מוזרה 18:30 סינמטק 3
יום ראשון,
7.12.2014
עידן הגנרלים: משה דיין 19:00 סינמטק 2
יום ראשון,
7.12.2014
מנפאואר 20:45 סינמטק 3
יום ראשון,
7.12.2014
ששה ימים לנצח 21:15 סינמטק 2
יום שני,
8.12.2014
אהבה היא מוזרה 19:00 סינמטק 1
יום שני,
8.12.2014
7 הסלילים של יונה וולך 19:00 סינמטק 2
יום שני,
8.12.2014
פרשס 21:00 סינמטק 1
יום שני,
8.12.2014
בציר טוב / מופע אינטימי 21:00 סינמטק 3
יום שלישי,
9.12.2014
אדם הגון 18:30 סינמטק 2
יום שלישי,
9.12.2014
אהבה היא מוזרה 18:45 סינמטק 1
יום שלישי,
9.12.2014
לכשכש בכלב 21:00 סינמטק 1
יום שלישי,
9.12.2014
200 מוטלים 21:30 סינמטק 2
יום רביעי,
10.12.2014
חברים טובים 18:00 סינמטק 1
יום רביעי,
10.12.2014
מעבר לפחד – סיפורו של גאו ג‘י־שנג 18:00 סינמטק 2
יום רביעי,
10.12.2014
תחנה סופית 20:00 סינמטק 2
יום רביעי,
10.12.2014
מול התוהו שבה 20:30 סינמטק 1
יום חמישי,
11.12.2014
המקוללים: יונה וולך 19:00 סינמטק 2
יום חמישי,
11.12.2014
האל הנעדר: עמנואל לוינס וההומניזם של האדם האחר 21:15 סינמטק 2
יום שישי,
12.12.2014
ד''ר סטריינג'לאב 14:00 סינמטק 1
יום שישי,
12.12.2014
חברים טובים 22:00 סינמטק 1
יום שישי,
12.12.2014
הגרמני הרך 22:00 סינמטק 2
שבת,
13.12.2014
רטטוי 11:00 סינמטק 3
שבת,
13.12.2014
חברים טובים 11:15 סינמטק 1
שבת,
13.12.2014
נעלמת 13:30 סינמטק 1
שבת,
13.12.2014
האל הנעדר: עמנואל לוינס וההומניזם של האדם האחר 17:00 סינמטק 2
שבת,
13.12.2014
מפיסטו 18:30 סינמטק 2
שבת,
13.12.2014
הזמרים-האמנים מנירנברג (ריכרד ואגנר) 19:00 סינמטק 1
שבת,
13.12.2014
הזמרים-האמנים מנירנברג (ריכרד ואגנר) 19:00 סינמטק 3
שבת,
13.12.2014
מול התוהו שבה 21:30 סינמטק 2
יום ראשון,
14.12.2014
שבעת הסמוראים 18:00 סינמטק 1
יום ראשון,
14.12.2014
כופר נפש 19:00 סינמטק 2
יום ראשון,
14.12.2014
נעלמת 21:00 סינמטק 1
יום ראשון,
14.12.2014
איפה אלה־קרי ומה קרה לנוריקו־סאן? 21:15 סינמטק 2
יום שני,
15.12.2014
נעלמת 18:00 סינמטק 1
יום שני,
15.12.2014
השתיקה 18:30 סינמטק 2
יום שני,
15.12.2014
בין דת למדינה- השפעות הדת בישראל ובגרמניה 19:00 סינמטק 3
יום שני,
15.12.2014
דוד פרלוב 20:30 סינמטק 2
יום שני,
15.12.2014
משחק כפול 21:00 סינמטק 1
יום שלישי,
16.12.2014
מר קליין 17:00 סינמטק 2
יום שלישי,
16.12.2014
בל וסבסטיאן 18:00 סינמטק 3
יום שלישי,
16.12.2014
לשנה הבאה בירושלים 19:30 סינמטק 2
יום שלישי,
16.12.2014
פניקס 20:00 סינמטק 1
יום שלישי,
16.12.2014
שקר לבן קטן 21:00 סינמטק 2
יום שלישי,
16.12.2014
ג'אדו 21:00 סינמטק 3
יום רביעי,
17.12.2014
קרוב יותר לירח 16:30 סינמטק 1
יום רביעי,
17.12.2014
שקר לבן קטן 17:00 סינמטק 4
יום רביעי,
17.12.2014
מחיר הסוכר 18:30 סינמטק 3
יום רביעי,
17.12.2014
מלכות החדקן 19:00 סינמטק 1
יום רביעי,
17.12.2014
רקל: אישה מסומנת 19:00 סינמטק 4
יום רביעי,
17.12.2014
חברים לנצח 19:30 סינמטק 2
יום רביעי,
17.12.2014
זרע קודש 21:00 סינמטק 1
יום רביעי,
17.12.2014
פליקס ומאירה 21:00 סינמטק 3
יום רביעי,
17.12.2014
המשקפיים של טיטו 21:30 סינמטק 2
יום חמישי,
18.12.2014
אונזערע קינדר 16:30 סינמטק 1
יום חמישי,
18.12.2014
כינורות בנשף 16:45 סינמטק 2
יום חמישי,
18.12.2014
סודות מלחמה 17:00 סינמטק 3
יום חמישי,
18.12.2014
האודיסאה הים־תיכונית – ערב הוקרה לקלודיה רודן 19:00 סינמטק 1
יום חמישי,
18.12.2014
אמלוק+לחם הקודש של חנה כהן 19:00 סינמטק 2
יום חמישי,
18.12.2014
מלכות החדקן 19:15 סינמטק 3
יום חמישי,
18.12.2014
המפתח האבוד 19:30 סינמטק 4
יום חמישי,
18.12.2014
שרה סילברמן: אנחנו ניסים 21:00 סינמטק 1
יום חמישי,
18.12.2014
אשה וחלוק – סיפור המעשה 21:00 מדיה-טק
יום חמישי,
18.12.2014
הריפוי של יאלום 21:30 סינמטק 2
יום חמישי,
18.12.2014
רקל: אישה מסומנת 21:30 סינמטק 4
יום חמישי,
18.12.2014
East Jerusalem / West Jerusalem 21:30 סינמטק 3
יום שישי,
19.12.2014
הטיול הגדול 11:00 סינמטק 4
יום שישי,
19.12.2014
אלחנדרה 12:00 סינמטק 2
יום שישי,
19.12.2014
מטבח אפרו-אשכנספרדי – מפגש עם מייקל טוויטי 12:30 סינמטק 4
יום שישי,
19.12.2014
צילי 14:00 סינמטק 1
יום שישי,
19.12.2014
שמשון ודלילה 14:30 סינמטק 3
יום שישי,
19.12.2014
חברים לנצח 15:00 סינמטק 2
יום שישי,
19.12.2014
אבא לא היה רולינג סטון 16:30 סינמטק 1
יום שישי,
19.12.2014
המשקפיים של טיטו 17:00 סינמטק 2
יום שישי,
19.12.2014
לשנה הבאה בירושלים 17:00 סינמטק 4
יום שישי,
19.12.2014
הצד השלישי למטבע 17:30 סינמטק 3
יום שישי,
19.12.2014
פניקס 18:30 סינמטק 1
יום שישי,
19.12.2014
החגיגה של באבט 19:00 סינמטק 2
יום שישי,
19.12.2014
הריפוי של יאלום 19:30 סינמטק 3
יום שישי,
19.12.2014
ז'יד פארך 21:00 סינמטק 3
יום שישי,
19.12.2014
קרוב יותר לירח 21:15 סינמטק 2
יום שישי,
19.12.2014
מר קפלן 21:30 סינמטק 1
שבת,
20.12.2014
ה''מיוזיקלס'' של ברודוויי: המורשת היהודית 11:00 סינמטק 1
שבת,
20.12.2014
מלחמת הכפתורים 11:15 סינמטק 3
שבת,
20.12.2014
מלחמת בני אור בבני חושך 12:00 סינמטק 2
שבת,
20.12.2014
מאוחר יותר 14:00 סינמטק 3
שבת,
20.12.2014
בל וסבסטיאן 14:30 סינמטק 2
שבת,
20.12.2014
ג'אדו 15:00 סינמטק 1
שבת,
20.12.2014
שקר לבן קטן 15:30 סינמטק 4
שבת,
20.12.2014
מר קליין 16:30 סינמטק 2
שבת,
20.12.2014
סודות מלחמה 16:30 סינמטק 3
שבת,
20.12.2014
פליקס ומאירה 17:00 סינמטק 1
שבת,
20.12.2014
מחיר הסוכר 17:00 סינמטק 4
שבת,
20.12.2014
כך אכלנו - הטעם של פעם 19:00 סינמטק 2
שבת,
20.12.2014
47 שנות תיעוד 19:00 סינמטק 3
שבת,
20.12.2014
אספן האמנות 19:15 סינמטק 1
שבת,
20.12.2014
אלחנדרה 19:30 סינמטק 4
שבת,
20.12.2014
כינורות בנשף 20:30 סינמטק 2
שבת,
20.12.2014
לחיים 21:30 סינמטק 1
שבת,
20.12.2014
הריפוי של יאלום 21:30 סינמטק 4
שבת,
20.12.2014
אבא לא היה רולינג סטון 22:00 סינמטק 3
יום ראשון,
21.12.2014
סול פוד כשר / כיתת אומן עם מייקל טוויטי 13:00 הוסטל אברהם
יום ראשון,
21.12.2014
החגיגה של באבט 17:15 סינמטק 2
יום ראשון,
21.12.2014
ראשי הממשלה: החלוצים 18:00 סינמטק 1
יום ראשון,
21.12.2014
בירוביג'אן: מוזיקה של הנשמה+בירוביג’אן 18:00 סינמטק 3
יום ראשון,
21.12.2014
סופי טאקר, גדולה מהחיים 18:30 סינמטק 4
יום ראשון,
21.12.2014
לחיים 19:00 סינמטק 2
יום ראשון,
21.12.2014
ראשי הממשלה: חיילים ומשכיני שלום 20:30 סינמטק 1
יום ראשון,
21.12.2014
המפתח האבוד 20:30 סינמטק 4
יום ראשון,
21.12.2014
תחרות הסרט הישראלי הקצר לזכר בניה צוקרמן 2014 21:00 סינמטק 3
יום ראשון,
21.12.2014
אספן האמנות 21:30 סינמטק 2
יום שני,
22.12.2014
שמשון ודלילה 17:30 סינמטק 2
יום שני,
22.12.2014
הסטייק כמהפכה 18:00 סינמטק 1
יום שני,
22.12.2014
עלים אדומים 19:00 סינמטק 3
יום שני,
22.12.2014
מרווין המליש: למען האהבה 19:15 סינמטק 4
יום שני,
22.12.2014
ליל הפתאים 20:00 סינמטק 2
יום שני,
22.12.2014
הצד השלישי למטבע 21:30 סינמטק 1
יום שני,
22.12.2014
סופי טאקר, גדולה מהחיים 21:30 סינמטק 4
יום שני,
22.12.2014
צילי 21:30 סינמטק 3
יום שלישי,
23.12.2014
היפהפייה והיחפן 10:30 סינמטק 1
יום שלישי,
23.12.2014
אלכסנדר והיום הנורא, האיום, המבאס והגרוע ממש 10:30 סינמטק 3
יום שלישי,
23.12.2014
סופגניה מגרגר חיטה עם עומר המספר 16:00 מדיה-טק
יום שלישי,
23.12.2014
ראשי הממשלה: החלוצים 16:30 סינמטק 1
יום שלישי,
23.12.2014
זרע קודש 17:00 סינמטק 3
יום שלישי,
23.12.2014
זן נדיר 17:30 סינמטק 2
יום שלישי,
23.12.2014
ראשי הממשלה: חיילים ומשכיני שלום 19:00 סינמטק 1
יום שלישי,
23.12.2014
סופי טאקר, גדולה מהחיים 19:00 סינמטק 4
יום שלישי,
23.12.2014
פרקים מהסדרות: המסע שלי ואיפה הם היום? 19:30 סינמטק 2
יום שלישי,
23.12.2014
האש של פלורי 19:30 סינמטק 3
יום שלישי,
23.12.2014
מרווין המליש: למען האהבה 21:00 סינמטק 4
יום שלישי,
23.12.2014
כינורות בנשף 21:30 סינמטק 1
יום שלישי,
23.12.2014
מר קפלן 21:30 סינמטק 2
יום שלישי,
23.12.2014
כפר השלום 21:30 סינמטק 3
יום רביעי,
24.12.2014
העוקץ הספרדי 19:00 סינמטק 1
יום רביעי,
24.12.2014
אידה 21:30 סינמטק 1
יום חמישי,
25.12.2014
שנת חורף 16:30 סינמטק 1
יום חמישי,
25.12.2014
קורס: יין, סיפור אהבה 19:30 סינמטק 2
יום חמישי,
25.12.2014
רוק על הקו האדום 20:30 סינמטק 1
יום שישי,
26.12.2014
קורס: האשליה הגדולה 10:30 סינמטק 2
יום שישי,
26.12.2014
קורס: לוויתן 10:30 סינמטק 3
יום שישי,
26.12.2014
הסטייק כמהפכה 14:00 סינמטק 1
יום שישי,
26.12.2014
חוגגים פ''ה עם לארי פריש וסרטיו 14:00 סינמטק 2
יום שישי,
26.12.2014
מיתה טובה 21:45 סינמטק 1
יום שישי,
26.12.2014
סיפור בזיג-זאג 22:00 סינמטק 2
שבת,
27.12.2014
הדרדסים 11:00 סינמטק 3
שבת,
27.12.2014
שנת חורף 15:00 סינמטק 1
שבת,
27.12.2014
איפה אלה־קרי ומה קרה לנוריקו־סאן? 17:00 סינמטק 2
שבת,
27.12.2014
אביב של עיר קטנה 19:00 סינמטק 1
שבת,
27.12.2014
רוק על הקו האדום 19:00 סינמטק 2
שבת,
27.12.2014
מול התוהו שבה 21:30 סינמטק 2
שבת,
27.12.2014
מיתה טובה 21:45 סינמטק 1
יום ראשון,
28.12.2014
קורס: נצח ועוד יום 10:00 סינמטק 1
יום ראשון,
28.12.2014
דוד פרלוב 18:00 סינמטק 2
יום ראשון,
28.12.2014
רובר 20:00 סינמטק 2
יום שני,
29.12.2014
מיתה טובה 17:30 סינמטק 1
יום שני,
29.12.2014
זרה בתוכנו 18:00 סינמטק 2
יום שני,
29.12.2014
התבגרות 19:30 סינמטק 1
יום שני,
29.12.2014
פאול פיוש בהוליווד – סימפוניה עירונית רומנטית ושמה בדד 20:30 סינמטק 2
יום שלישי,
30.12.2014
מלון גרנד בודפשט 19:00 סינמטק 1
יום שלישי,
30.12.2014
רוק על הקו האדום 19:00 סינמטק 2
יום שלישי,
30.12.2014
שנת חורף 21:00 סינמטק 1
יום שלישי,
30.12.2014
דוד פרלוב 21:00 סינמטק 2
יום רביעי,
31.12.2014
רובר 18:30 סינמטק 1
יום רביעי,
31.12.2014
סופי 19:30 סינמטק 2
יום רביעי,
31.12.2014
1001 גרם 20:45 סינמטק 1