שלישי | 16.07.19

שעה פריטים
All day
 
6pm
18:00
18:00
8pm
20:30
סגור
לתכנית החודשית

הנהלה | מנכ"לית ד"ר נועה רגב | מנהל אמנותי אלעד סמורזיק | מנהל כספים וחשב אריאל רביבו | ייעוץ אמנותי ויויאן אוסטרובסקי | מנהל  הסינמטק רוני מהדבלוין | רכזת הנהלה והפקת קטלוג עינת סנפירי

הפקה | מפיקה ראשית אלה טל | מפיקה בפועל הילה ברחיים | מנהלי הפקה דוד באר, חנה דלהפרגולה | מפיק בפועל אירועי חוצות יאן בירברייר | מנהלת הפקה אירועי חוצות אנה גורליקגוטרמן | מנהלת Film on the Go מעין ליטאי | בימוי טקס פתיחה אלון אלוש

מחלקת אירוח | מנהלת המחלקה יפעת טובי | מפיקת מחלקת אירוח הילה זורה | מנהלת צוותי שיפוט עמית ירוביץ | מנהלת אקרדיטציה מיכל הוניג | מתאמת שירה פלורנטין

קשרי חוץ | מנהל קשרי חוץ והפצה דניאל כהן | ניהול קשרי תורמים דניאלה תורגמןגלס

קולנוע ישראלי | מנהל מסגרות הקולנוע הישראלי ואירועי תעשייה דניאל זוז | מפיקת מסגרות הקולנוע הישראלי כליל כובש | מפיקת אירועי תעשייה קרן שמש | מנהלת מחלקת חינוך, תיאום והפקת תחרות היצירה הצעירה איילה בנימין | תיאום והפקת תחרות היצירה הצעירה אלעד חן, אפרת חן

שיווק ומיתוג | מנהלת שיווק ופרסום מירי קפילוטופדהצור   עוזרת שיווק אביבה ראובן | קידום דיגיטלי ועריכת עמוד פייסבוק, קיס מרקטינג טל פלוסקר, ענבר מישר, אלון שניידר | ניהול יחסי ציבור, לפידות אורה לפידות, אופירה בוטו  | עיצוב גרפי ומיתוג, משרד פרסום ציבלין אורן ציבלין, גיא בורנשטיין, אוהד קצין, אביב נודלמןטל, ירון ברוידא, בן גורביץ, עמרי פישר, שחר אדר, עמוס זוארץ, דוד צור, יעלה

דביר | מעצב פסלון הפרס עמית סטורלזי | צילום אביעד טל

מינהלה | מפיקת הסינמטק מיכל מנדלבוים | ניהול מוזמנים ומשרד ראשי אמירה בנאי | עוזרת משרד ראשי ראיה דרוויש|  מנהלת שיווק אירועים קרול דרייפוס

תוכן ואוצרות | כתיבת טקסטים אלעד סמורזיק | לקטורה וייעוץ אמנותי נבות ברנע | ניהול אתר האינטרנט תמר פרימן | תרגום תוכנייה ד"ר אליזבת צאודרר | ייעוץ לשוני קטלוג ומוספים איתמר בז, דניאלה תורגמןגלס | עוזר תחקיר אבי גרין

הנהלת חשבונות | מנהלת חשבונות יערית אקוע, אירית כחלון 

פרויקטים | אוצרי אמנות בצומת, מרכז לאמנות ומדיה מעמותה ויויאן אוסטרובסקי וקבוצת סלהמנקה | מפיקי אמנות בצומת צוות מרכז לאמנות ומחקר מעמותה

ארכיון וניהול עותקים | מנהל הארכיון מאיר רוסו | מנהלת פרויקט שימור דיגיטלי הילה אברהם | מומחה שימור וראש צוות בקרת סרטים סאשה קליימן | תחקיר סרטי ארכיון ובקרת סרטים מרגריטה קליינמן | ריכוז חטיבת הווידיאו ועריכת וידיאו רבקה לוי | מעבדת דיגיטציה יניב קוריס, אופיר קלרמן, אופיר מסר, רותם פז, יונתן רון, אביאל לוונשטיין, ערן דובר, יצחק קאופמן

קופות ואולמות | מנהל קופה דורון לוי | קופאים קובי נעימי, מיכאל פרנקו, שחר לוי, רוני סלונים, שאדי ג'ורג'יו, בר פרג'ון, עתליה קייך, ג'ודי עדיני | ניהול אולמות אוהד לטקו, אביה ברן, סג'א דרזי, ליענה אלון, מיכל בןפורת, נאדין קמר, מתן גלזובסקי, סיגי גולן | סדרנים בן צור, מעין אלון, טימור אסלן, נעמה אזרחי, אנה שפיר | חברות אבטחה, ג'י וואן, פרוטקט ליאור אילוז, מאיר אפללו | תחזוקה ויסאם מחיסן, עלי סאדר, יארה נאסר | רשף ניקיון ואחזקה | סינמטקפה ירון מזרחי, הילל מואטי

ניהול טכני ותרגום | מנהל טכני אלי בןזאב | סגן מנהל טכני דני מועלם | מקרינים נדאל סרחאן, עבד קרעין, סשה ליאוקומוביץ', איליה קריינס, נעמה שוחט, מיכאל לוי, אופיר מסר, עדי כהנא, אדם זוהר | תרגום וכתוביות אולפני אלרום | ניהול מערך חדרי הקרנה ותרגום נדאל סרחאן, סשה ליאוקומוביץ' | שליחויות רמי יעקב, דודו לוי

מחשוב ואינטרנט | מערכות מידע, גפני טכנולוגיות מחשוב מולטימדיה דן עופר

מיון סרטים | מיון סרטים בינלאומיים אלעד סמורזיק, נועה רגב, ויויאן אוסטרובסקי, טל מאירי, רוני מהדבלוין, דניאלה תורגמן, דניאל זוז, אתי ציקו, נבו שנער, אמרי דקלקדוש | קולנוע עלילתי ישראלי טובה אשר, רפאל נדג'רי, נועה רגב, אלעד סמורזיק, דניאל זוז, כליל כובש | קולנוע תיעודי ישראלי רנא אבופריחה, ראובן פלגיהקר, יעל מונק, שקד גורן, דניאל זוז, כליל כובש  | סרטים קצרים ליהי סבג, בעז פרנקל, נטע רנה מור, מיכאל רוזנוב, נבות ברנע, אדוה מגלכהן, דניאל זוז, כליל כובש | אמנות וידיאו וקולנוע נסיוני רונית עדן, רות פתיר, חן שיינברג | פיצ'פוינט אלכסיס הופמן, דומיניק ולינסקי, קלאודיה לנדסברגר, אלעד סמורזיק, דניאל זוז, קרן שמש  | פיצ'פוינט קצרים סוהא עראף, שרון שמיר, אלעד סמורזיק, דניאל זוז, קרן שמש