שישי | 22.09.17

שעה פריטים
All day
 
2pm
14:00
10pm
22:00
סגור
לתכנית החודשית

הנהלה

מנכ"ל ד"ר נועה רגב

מנהל אמנותי אלעד סמורזיק

מנהל כספים וחשב אריאל רביבו

יעוץ אמנותי ואוצרות "קארט בלאנש" ויויאן אוסטרובסקי

רכזת הנהלה והפקת קטלוג עינת סנפירי

הפקה

מפיקה ראשית אלה טל

מפיקה בפועל הילה בר-חיים

מתאמת הפקה הראל בן מלך

הפקה בפועל אירועי חוצות יאן בירברייר

מנהלת קריאייטיב ארועי חוצות תמר מאיר

מנהלת Film on the Go מעין ליטאי

מפיק בפועל Film on the Go יאיר מילנוב

בימוי טקס פתיחה אלון אלוש

קשרי חוץ

מנהל קשרי חוץ והפצה דניאל כהן

ניהול קשרי תורמים דניאלה תורגמן - גלס

מחלקת אירוח

מנהלת מחלקת אורחים תכלת סמל

מפיקת  מחלקת אירוח עדי שילה

מנהלת צוותי שיפוט מעין ריפ

אורחי פרוטוקול דניאלה תורגמן - גלס, כריסטינה בירנבסקה

מנהלת אקרדיטציה קתרין לף

מנהלת מערך הסעות שמואלי כהן

אירוח סקרין יעל חודדוב

מארחים ומלווי שופטים מרים פישר, קרן שמש, תומר פייגין, יוסף עמנואל, מיכל אלצור, מאשה בארון, איבון אלמלייח

קולנוע ישראלי

מנהל מסגרות הקולנוע הישראלי אריאל ריכטר

מפיקת התחרויות הישראליות, אירועי פיצ'ינג  ומפגשי תעשייה  טל מאירי

מנהלת מחלקת חינוך, תיאום והפקת תחרות היצירה הצעירה איילה בנימין

תיאום והפקת תחרות היצירה הצעירה אלעד חן, אביבה ראובן

כנס Think Fest אורי אהרון, יוחאי מלכה, רותם דימנד

מנהלה

מפיקת הסינמטק וניהול תוכן מיכל מנדלבוים

ניהול מוזמנים ומשרד ראשי אמירה בנאי

עוזר משרד ראשי דביר תורג'מן

מנהלת שיווק אירועים קרול דרייפוס

שיווק ומיתוג

מנהלת שיווק ופרסום סינמטק מירי קפילוטו פדהצור

קידום דיגיטלי ועריכת עמוד פייסבוק  קיס מרקטינג טל פלוסקר, ליאור לוי

ניהול יחסי ציבור לפידות אורה לפידות, אופירה בוטו

עיצוב גרפי ומיתוג סטודיו דניאל ויינברג נועה גבאי, ירמי אריאלי

אסטרטגיית שיווק סטריאר&שרביט

פסלון הפרס סטודיו עודד ובמן וסטודיו AndreyAndShay

צילום ים ויניולה, גיתי סילבר

תוכן ואוצרות

כתיבת טקסטים אלעד סמורזיק, יובל פלוטקין, ברברה גורדון, ד"ר נועה רגב

לקטורה וייעוץ אמנותי נבות ברנע

ניהול אתר האינטרנט תמר פרימן

תרגום תוכנייה אליזבת צאודרר

ייעוץ לשוני קטלוג ומוספים איתמר ב"ז, דניאלה תורגמן-גלס

עוזר תחקיר אבי גרין

הנהלת חשבונות

מנהלת חשבונות יערית אקוע, אירית כחלון, שרה סגל

פרויקטים

אוצרי אמנות בצומת מרכז לאמנות ומדיה מעמותה  ויויאן אוסטרובסקי וקבוצת סלה-מנקה 

מפיקי אמנות בצומת צוות מרכז לאמנות ומחקר מעמותה

מבט מבפנים מבט מבחוץ שי גינזבורג, אסנת טרבלסי, ענת מוזס, אלעד סמורזיק, אבנר פיינגלרנט,

 ארנה רביב

ארכיון וניהול עותקים

מנהל הארכיון מאיר רוסו

מומחה שימור וראש צוות בקרת סרטים סאשה קליימן

תחקיר סרטי ארכיון ובקרת סרטים מרגריטה קליינמן

ריכוז חטיבת הוידאו ועריכת וידאו רבקה לוי

מנהלת פרויקט שימור דיגיטלי הילה אברהם

קופות ואולמות

מנהל קופה דורון לוי

קופאים קובי נעימי, מיכאל פרנקו, יונתן רון, נעה רוזנפלד, רוני סלונים, שחר לוי, ויקטור טרנטו, יערה לוי

ניהול אולמות אלי בן זאב, אביה ברן

סדרנים גליה עיני, מיכאל לוי, ליענה אלון, ים מטרסו, שירה טל, דנה ריבקין, חובב פלר, קסניה בילדר, גבי מרמור, הדס כהן, אוהד לטקו, דני מאור, חנה נחמנסון, שירה מאירי

שמירה חברת עמישב מיכאל נחום, עוז אוחיון, אלירז אזרן, רז סמרי

תחזוקה ויסאם מחיסן, עלי סאדר

סינמטקפה פאדי חוסיין, ירון מזרחי

ניהול טכני ותרגום

מנהל טכני אורן סולימני

סגן מנהל טכני דני מועלם

מקרינים אופיר מסר, נדאל סרחאן, עדי כהנא, עבד קרעין, איליה קריינס, ניר שטרית

תרגום וכתוביות אולפני אלרום

ניהול מערך חדרי הקרנה ותרגום נדאל סרחאן, עבד קרעין

שליחויות רמי יעקב, דודו לוי

מחשוב ואינטרנט

מערכות מידע "גפני טכנולוגיות מיחשוב מולטימדיה" דן עופר

מיון סרטים

ועדת רפרטואר בינלאומית נועה רגב, ויויאן אוסטרובסקי, בנימין פרידנברג, אלעד סמורזיק

קולנוע עלילתי ישראלי מהא חאג', מני יעיש, נועה רגב, אלעד סמורזיק, אריאל ריכטר, טל מאירי

קולנוע תיעודי ישראלי איילת עפרים, ד"ר יעל מונק, רובי אלמליח

סרטים קצרים אדווה מגל-כהן, אור סיני, מאיה גסנר, נבות ברנע, נטע כהן, ניר נאמן

אמנות וידאו וקולנוע ניסיוני הדסה גולדויכט, נבט יצחק, גלעד רייך