ראשון | 26.05.19

שעה פריטים
All day
 
6pm
8pm
סגור
לתכנית החודשית

10-19.7.2008

סרט פתיחה: וול-E בימוי: אנדרו סטנטון

אורחים: אן אגיון, מריו גוסטבו אנחל, אנתוני ברגמן, חוסה לואיס קרוגיו גורין, לוסיה סדרון, מולי דנין, אדלין פונטן טסואר, פטר פורגאש, איזי ג'ניני, חוסיין קראביי, דיטר קוסליק, דויד קוסטו, ז'אן-פייר לדו, סרגיי לוזניצה, אמיליו מאייה, ג'ון מלקוביץ, דויד שיסגל, גבריאל סירבו, ארווין סימסנסון, מייקל וינטרבוטם, בועז יכין 

פרסים לקולנוע הישראלי והבינלאומי

פרס וולג'ין לסרט עלילתי באורך מלא

שבעה בימוי: רונית אלקבץ ושלומי אלקבץ

פרס וולג'ין לסרט התיעודי

האגדה על ניקולאי וחוק השבות בימוי: דוד אופק

ציון לשבח

נוראן בימוי: עמיקם שוסברגר

פרס וולג'ין לסרט הקצר

עובר ושב בימוי: גור בנטביץ'

ציון לשבח

ימי התשובה של רחמים חנוכה בימוי: אריאל בנבג'י
פיתיון בימוי: מיכל ויניק

פרס דרמות ע"ש ענת פרחי

ואהבת בימוי: חיים אלבום

ציון לשבח

הימנון בימוי: אלעד קידן

סדרת טלויזיה

עבודה ערבית יוצרי הסדרה: דניאל פארן, סייד קשוע ורוני ניניו 

ציון לשבח

כוונות טובות יוצרי הסדרה: אורי ברבש ורונית וייס-ברקוביץ'

פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר – הסרט העלילתי

רעב בימוי: סטיב מקווין

פרס ברוח החופש לזכרו של וים ון ליר – פרס לסרט התיעודי

עש קטן בימוי: פנג טאו

פרס פיפרסקי

מרלון וברנדו שלי בימוי: הוסיין קראביי

פרס החוויה היהודית, בתרומת מיכאלה וליאון קונסטנטינר

פרס ליה לסרטים העוסקים במורשת יהודית

מחוץ לאהבה בימוי: דניאל אספינוסה

פרס יו"ר יד ושם לסרטים העוסקים בנושא השואה

התעלומה במכולה הירוקה בימוי: טל חיים יופה 

שווים – מיזם קולנועי מיסודם של סינמטק ירושלים, קרן גשר לקולנוע רב תרבותי והרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו

עוקף לוד שתביים ארנה רביב

פרס הפורום לשימור הזיכרון האודיו-ויזואלי

רביו בימוי: סרגיי לוזניצה

הוקרה על מפעל חיים:

מייק מדאבוי

אות הוקרה:

מייקל וינטרבוטום
ג'ון מלקוביץ'

סרטים בינלאומיים בולטים:

עיר 24 בימוי: ז'אנג קה ג'יה

באלאסט בימוי: לאנס האמר

להטביע במוח בימוי: גאי מאדין

קפטן אבו ראאד בימוי: אמין מטאלקה

דרק בימוי: אייזק ג'וליאן

האלוהי בימוי: פאולו סורנטינו

שנות הנעורים – אריק ניטשה חלק א' בימוי: יעקב תוסן

חולשה ליופי בימוי: איזבל קוצ'ט

מפגשים בסוף העולם בימוי: ורנר הרצוג

אקסודוס בימוי: אוטו פרמינגר

פאדוס בימוי: קרלוס סאורה

ארבע נשים בימוי: אדור גופלקרישנן

רעב בימוי: סטיב מקווין

פון הפלר הנני (וריאציות על וורתר) בימוי: פטר פורגאש

אידיוטים ומלאכים בימוי: ביל פלימפטון

בעיר של סילביה בימוי: חוזה לואיס גרין

עד קצה העולם בימוי: שון פן

מוכפש בדם בימוי: בלתזר קורמאקור

קאטין בימוי: אנדז'יי ויידה

אגם טאהו בימוי: פרננדו איימבקה

הכניסו את האדם הנכון בימוי: תומאס אלפרדסון

ליברפול בימוי: ליסנדרו אלונסו

ברלין של לו ריד בימוי: ג'וליאן שנאבל

שביל החלב בימוי: בנדק פליגהאוף

מונגול בימוי: סרגיי בודרוב

החתונה של אח שלי בימוי: צ'ארלס בארנט

וויניפג שלי בימוי: גאי מאדין

אות קלון בימוי: קארל תאודור דרייר

על הזמן ועל העיר בימוי: טראנס דיוויס

מותי בימוי: פטר פורגאש

פאטי סמית: חלון חיי בימוי: סטיבן סברינג

נסיכת נברסקה בימוי: ויין ואנג