שני | 10.12.18

שעה פריטים
All day
 
11am
11:00
7pm
9pm
סגור
לתכנית החודשית
שניים בכרטיס אחד
מאמה מיה סינג־א־לונג

הקרנות נוספות של הסרט

בואו לשיר איתנו את כל השירים המוכרים והממכרים Dancing Queen, Mamma Mia, Waterloo ועוד בערב שכולו מוקדש ללהקה האגדית ABBA ולסרטים שנוצרו בהשראת השירים. בהנחיית מלכות הדראג של ירושלים, יוסל'ה ומוקשה

בימוי: פילידה לוידארה"ב 2008103 דקותאנגליתתרגום לעברית

כאשר סופי עומדת להנשא, היא מזמינה את אחד משלושת המאהבים של אמא שלה, שעשוי להיות אביה. ההחלטה הזו ועוד כמה אורחות נוספות שמגיעות לאירוע, עתידות להפוך את החתונה למפגש טעון רגשות. כמה וכמה להיטים של להקת “אבבא” היו סימני הדרך שעל פיהם שורטטה העלילה של הסרט שלפנינו. הביקורות אולי צקצקו אבל התוצאה, עם שורה של כוכבים בינלאומים שנותנים את קולם בשיר, היא בידור מהנה שנעים להתמסר לו. 

בימוי: אול פארקרבריטניה 2018114 דקותאנגליתתרגום לעברית

אחרי עשור, אנו פוגשים שוב את סופי, בשעה שהיא עומלת על הפיכת הטברנה של אמא שלה, דונה, למלון ומצפה לילד ראשון. במקביל אנחנו חוזרים לסוף שנות השבעים ועוקבים אחר דונה ושלושת מאהביה הצעירים. צירי העלילה האלו מאפשרים לבמאי והתסריטאי אול פארקר להציע כמה סצינות הנוגעות לנשיות ואמהות, אך בעיקר, בדיוק כמו בלהיט הקודם לשלב בלי חשבון להיטים של “אבבא”. בדרך כלל סרטי המשך סובלים מנפילת עלילתית ורגשית, אך כאן, התוצאה “כתובה ומבוצעת טוב יותר, והרבה יותר נועזת... שמצטברת לכדי להיט קיצי” (סקרין).

שם באנגלית:
Mamma Mia! Here We Go Again