חמישי | 23.11.17

שעה פריטים
All day
 
6pm
7pm
8pm
20:45
9pm
21:00
סגור
לתכנית החודשית
על מוסיקה ומיקי מאוס
פנטסיה
125 דקות

הקרנות נוספות של הסרט

“פנטסיה” סרטו הקלאסי של וולט דיסני המשלב אנימציה ומוזיקה קלאסית, הוא חוויה ייחודית הממשיכה להלך קסם על ילדים והורים קרוב ל־80 שנה אחרי שהוא נוצר. ייחודו במוזיקה המובילה את האנימציה (ולא הפוך, כנהוג). הקרנת הסרט תלווה במפגש לילדים בהנחיית עיתונאית התרבות והמוזיקאית דנה קסלר שתספר על דיסני ועל “פנטסיה”, ומה הקשר בין מיקי מאוס וסוסים מעופפים לבין בטהובן, באך וצ’ייקובסקי. (לכל המשפחה)

מועדון הסרט הטוב לכל המשפחה

כל שעליכם לעשות בכדי להצטרף למועדון הוא למלא את טופס ההצטרפות, ולהנות מדי אירוע מכרטיס כניסה ב-10 ₪ ופופקורן 10 ₪ לקבלת ההטבה והצטרפות לרשימה >>>

ארה"ב 1940 | 125 דקות| ללא דיאלוג

שמונה קטעים מונפשים על בסיס יצירות מוסיקה קלאסיות מרכיבות את “פנטסיה”, פיצ’ר האנימציה השלישי שהוציאו אולפני דיסני. אין כאן קו עלילתי מוצק כמו בסרטי האגדות, אך יש כאן את כל מה שהופך את יצירות דיסני לאדירות: קווים נעימים, הומור ידידותי, דימיון פרוע והרבה חום. התוצאה היא תאווה לעיניים ולאוזניים, הוכחה אמיתית לכוחו של הקולנוע לענג את החושים גם ללא עלילה מורכבת מדי. בשבעים וכמה השנים שחלפו מאז הבכורה (ב־1940!), ממשיך פנטזיה להוות את אחד משיאיו של הקולנוע (לא רק זה המנופש אלא בכלל), וזו הזדמנות נהדרת להכיר אותו שוב.