רביעי | 13.12.17

שעה פריטים
All day
 
6pm
18:00
9pm
21:00
21:00
סגור
לתכנית החודשית

ארוחות משפחתיות

עונת החגים שעומדת להסתיים היא הזדמנות מצויינת לטעום מפגשים משפחתיים בקולנוע. תכנית קטנה זו של סרטים שבמרכזם ארוחות משפחתיות מציגה רגעים שחלקם אכזריים אבל תמיד מבדרים. 

הטבח, הגנב, אשתו והמאהב

בימוי: פיטר גרינאוויי
| 124 דקות

הגנב ואשתו נוהגים לסעוד אצל טבח שתקן. ערב אחד היא פוגשת גבר אחר והשניים מוציאים אל הפועל את תאוותם. בסופו של דבר עתידה הבגידה להתגלות, הבעל ינקום בטבח, ונקמתה של האישה תהיה קרה כמוות... סרטו המהמם של גריינאוויי הוא התקפה על החושים ועל המחשבה.

אנטנה

בימוי: אריק רוטשטיין
| 100 דקות

יהושע בן ה־84, מגלה בוקר אחד שעל גג ביתו, בית דו־משפחתי, הותקנה אנטנה סלולארית. יהושע שמאמין שכל תחלואיו וכאביו הרבים הם תוצאה של הקרינה מהאנטנות, יוצא למלחמת עולם בשכנו המנוול. אל תוך המערבולת הזאת נסחפים בעל כורחם אשתו שרה ושלושת בניו. 

החברה הטובים

בימוי: מרטין סקורסזה
| 146 דקות

דרך עלייתו ונפילתו של נער אירי בשוליה של המאפיה האיטלקית של ניו יורק, מגיש מרטין סקורסזה את הגרסה שלו לסרט המאפיה. מצלמה וירטואוזית, שחקנים כובשים, עריכה ופסקול שטוענים את החוויה הקולנועית באנרגיה בלתי נגמרת. 

תברח

בימוי: ג’ורדן פיל
| 104 דקות

כריס קצת חושש כאשר הוא עומד לראשונה לבקר אצל ההורים של רוז. אחרי הכל היא לבנה עשירה והוא בחור שחור. סביב המתחים הגזעיים בארה”ב פוסט אובמה, יצר ג’ורדן פיל את קומדית האימה שלפנינו. עם בימוי אפקטיבי שמצליח להבהיל כהוגן, הוא מעניק לצופים חוויה חכמה ומהנה

לחזור לגור עם אמא

בימוי: אריק לאבאן
| 91 דקות

בגיל 40, אחרי שאיזה כשלון עסקי חיסל לחלוטין את חשבון הבנק שלה, נאלצת סטאפני לחזור לגור עם אמא. לז’קלין בת השישים יש את ההרגלים שלה והיא לא מתביישת להורות אותם לבתה. כאשר מתכנסת כל המשפחה לארוחה משפחתית, נחשפים סודות משפחתיים מפתיעים. 

זרים מושלמים

בימוי: פאולו ג’נובזה
| 97 דקות

שבעה חברים נפגשים לארוחת ערב ומחליטים על משחק: כל הסלולריים על השולחן, כל השיחות וההודעות חשופות. עתה עליהם להתמודד עם הסודות הקטנים והגדולים. הלהיט המפתיע של פאולו ג’נובזה הוא  דרמה מהנה, רצינית רק במידה, שמעבירה היטב את 97 דקותיה.

חתונת מונסון

בימוי: מירה נאיר
| 120 דקות

למרות שהיא צעירה מודרנית, אפילו עובדת בתחנת טלוויזיה, אדיטי זוכה בחתן שלה ע”י שידוך שרקחו הוריה. מירה נאיר מצליחה לארוג שורה של פתילי עלילה מלודרמטים העוסקים במתח שבין מסורת לשלילתה, ולכבוש את לב הצופים באופן שקשה להתנגד לו. התוצאה היא קומדיה רומנטית ראויה ביותר.

חנה ואחיותיה

בימוי: וודי אלן
| 107 דקות

במרכז העלילה שלוש אחיות: חנה היא האחות הבוגרת, המעשית, הולי היא הנוירוטית ולי היא האחות הזרוקה. סביב שלוש אלו והגברים החגים סביבן יצר אלן מלודרמה מהנה, מפותלת ובשלה, שמפגינה את כישוריו העילאים כבמאי שחקנים ומצלמה. התוצאה היא סרט מצחיק, חם, אינטליגנטי ואפילו אופטימי.