חמישי | 23.11.17

שעה פריטים
All day
 
6pm
7pm
8pm
20:45
9pm
21:00
סגור
לתכנית החודשית

קיץ עם ה-National Theatre

6 מחזות מצליחים מהרפרטואר של הNATIONAL THEATRE  לונדון על המסך בתרגום לעברית

כרטיסים: 75 ₪ / מנויים: 50 ₪

שטח הפקר

בימוי: שון מתיאס
| 150 דקות

המחזה הקומי של הרולד פינטר מקבל תחיה מחודשת עם שניים מהשחקנים הגדולים של דורנו. בדרכו הלוליינית עוסק פינטר בזקנה, זכרון וחברות. סיר איאן מק’קלן וסיר פטריק סטיוארט מביאים לבמה את חברותם, שנמשכת גם מחוץ לתאטרון, וזו מעניקה לנוכחותם נפח רגשי מפתיע. 

פרנקנשטיין

בימוי: דני בויל
| 134 דקות

הבמאי דני בויל (טריינספוטינג, נער החידות ממומביי) מביים לבמה את פרנקנשטיין ובתפקידים הראשיים מככבים ג'וני לי מילר בתפקיד ויקטור פרנקנשטיין ובנדיקט קמברבאץ' כמפלצת. על בסיס היצירה הגותית הקלאסית של מארי שלי, ביים דני בויל יצירה מלהיבה ומהממת.

תליינים

בימוי: מרטין מקדונה
| 180 דקות

בפאב הקטן שלו באולדהם שבצפון אנגליה, הארי הוא כוכב מקומי. הוא מחזיק בתואר “התליין השני הכי טוב” באנגליה. אבל מה הוא אמור לעשות ביום שבו מחליטים לבטל את עונש המוות? קומדיה שחורה, מרוצפת בדיאלוגים מצחיקים שמצליחה להיות מהנה ומעוררת מחשבה גם יחד. 

פיטר פן

בימוי: סאלי קוקסן
| 180 דקות

על בסיס יצירת המופת של בארי, יצרה סאלי קוקסון הפקה אנרגטית שמשתמשת בכל קסמי התאטרון כדי להגיש גרסה פנטסטית. קוקסון בוראת עולם תוסס, בו הדמויות מרחפות על פני תמונות צבעוניות. את גיבורי המחזה היא מעצבת בתחכום – והתוצאה מצליחה לפנות לגדולים ולצעירים 

רוזנקרנץ וגילדנשטרן מתים

בימוי: דיוויד לבו
| 180 דקות

לרגל יובל לקומדיה הקלאסית של טום סטופרד, העלו בנשיונל תאטר הפקה חדשה בכיכובו של דניאל רדקליף. כמו בתסריט המעולה שכתב ל”שייקספיר מאוהב”, גם כאן משתמש טום סטופארד בבסיס השייקספרי, במקרה שלפנינו עלילת “המלט”. התוצאה היא קומדיה חכמה ואירונית שמצליחה להשאר רעננה ומהנה גם היום. 

אמדאוס

בימוי: פיטר שפר
| 210 דקות

מוסיקה. כוח. קנאה. מוצרט הצעיר מגיע לכבוש את וינה. היחיד שעומד בדרכו הוא מלחין החצר אנטוניו סליירי

"הפקה מושלמת, מרעננת, חיונית, מוסיקלית וחדשנית" – דיילי טלגרף