רביעי | 13.12.17

שעה פריטים
All day
 
6pm
18:00
9pm
21:00
21:00
סגור
לתכנית החודשית

שישי בעשר

סרט חדש ובירה במחיר עשר

כרטיסים: 10  / מנויים: חופשי / בירה: 10 ₪ 

כרטיסים: 10 ש"ח / מנויים: חופשי

טירת הזכוכית

בימוי: דסטין דניאל קרטון
| 127 דקות

כאשר ג’נט היתה ילדה היא ואחיה נגררו בעקבות הוריהם, רקס ורוז מארי, בוהמיינים יצירתיים שהפנו עורף לתרבות הצריכה האמריקאית. עכשיו, כשהיא בוגרת, גרה בניו יורק ועומדת להנשא, מתעמתת ג’נט עם זכרונות הילדות ועם המרחק הצורב בינה לבין הוריה

כרטיסים: 10 ש"ח / מנויים: חופשי

לוגאן לאקי

בימוי: סטיבן סודרברג
| 119 דקות

שני אחים: אחד צולע, שני גידם – מחליטים לשדוד את קופת מירוץ המכוניות. כדי לבצע את המשימה הם מבקשים לשתף פעולה עם גאון חבלה שיושב בכלא. סביב ציר העלילה הזה, חזר סטיבן סודרברג משתיקתו הקולנועית הקצרה, ומגיש קומדית מתח מהנה ומבדרת. 

כרטיסים: 10 ש"ח / מנויים: חופשי

דנקרק

בימוי: כריסטופר נולן
| 106 דקות

כריסטופר נולן מגיש אפוס היסטורי הדוק שמביא למסך את קרב דנקרק במהלכו חילצה בריטניה מאות אלפים מחייליה ממצור גרמני. בכשרון רב מצליח נולן למסור את עוצמת הימים ההם על החרדה, המתח, הנחישות וההקרבה.

כרטיסים: 10 ש"ח / מנויים: חופשי

חולי אהבה

בימוי: מייקל שוולטר
| 119 דקות

"חולי אהבה", הקומדיה הרומנטית המדוברת של השנה, מבוססת על סיפורו האוטוביוגרפי של קומאיל נאנג'יאני ("עמק הסיליקון") ומציגה דיוקן הומוריסטי ונוגע ללב על פערי תרבות, על אהבה ועל היכולת של הומור לרפא כמעט הכל.

כרטיסים: 10 ש"ח  ₪  / מנויים: חופשי

הפיתוי

בימוי: סופיה קופולה
| 93 דקות

בימי מלחמת האזרחים האמריקאית, חייל פצוע מוצא מקלט בפנימייה לנשים ומעורר מערבולת של יצרים. סרטה העשיר בכוכבים, רגשות ופרטים של סופיה קופולה ("חמש ילדות יפות"), זוכת פרס הבימוי בתחרות הרשמית של פסטיבל קאן לשנת 2017.

כרטיסים: 10 ש"ח / מנויים: חופשי

אש חופשית

בימוי: בן ויטלי
| 90 דקות

בבוסטון של 1978, שתי קבוצות של גנגסטרים נפגשות במפעל נטוש כדי להשלים עסקת נשק. הם מקווים להעברה חלקה, אך קטטה פעוטה מתגלגלת לכדי קרב יריות כאוטי וארוך במיוחד. קומדיית פעולה סוערת של הבמאי הבריטי המוערך בן ויטלי.